Шаблоны joomla 3
ukenplru

Barrett MRAD кал. 338 Lapua Mag

345 Відгуки
Нові карабіни фірми Барретт - MRAD, задовольнять найвибагливішого стрілка, завдяки модульності і надійності системи, без шкоди якості та зменшення точності.
Виробник: Barrett
Код товару: 6815
Ціна: 427 683 грн.

Опис товару:

 

Модель: MRAD
Калібр: 338 Lapua Mag
Тип: Напівавтоматичний
Тип ствола: Нарізний
Твіст: 1:9,35"
Ємність магазину: 10
Тип магазину: З'ємний
Прицільні пристосування: Відсутні
Приклад: Синтетичний
Довжина ствола: 66 см.
Довжина загальна: 125 см.
Вага: 6.68 кг.
Країна виробник: США
Гарантія: 12 місяців

Новітні карабіни фірми Барретт - MRAD, задовольнять найвибагливішого користувача, завдяки модульності і надійності збройової системи, без шкоди якості та зменшення точності. Завдяки новітній модульноій системі заміна ствола здійснюється відкручуванням двох болтів. На сайті виробника можна замовити «MRAD rifle's barrel kits», що дозволить змінювати калібр зброї.

На нашому сайті ви можете придбати карабіни MRAD в калібрах .338 Lapua Magnum

Двосторонній запобіжник і кнопка зміни магазина дозволяє використовувати карабін, як лівшам, так і правшам, а регульований спусковий гачок, задати потрібних Вам зусилля його натискання

Алюмінієва ствольна коробка з планкою Вивера (М1913), довжиною 55 см. Дозволяє встановлювати різні оптичні пристосування. Незважаючи на те, що приклад може складатися для зменшення розміру при транспортуванні, в розкладеному стані він також міцний і надійний як приклади на цільних моделях. Завдяки щоці, зробленої з температуростійкого полімеру, можна регулювати висоту приклада, регулювання довжини прикладу, відбувається натисненням однієї кнопки і дає можливість вибрати потрібну довжину з п'яти представлених варіантів. Збільшена рукоятка затвора спрощує процес перезарядки.

Залишити відгук
Ім'я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для товару
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

Чотири Сезони

Великий асортимент товару від відомих виробників та найнижчі ціни за гарантовану якість! Постійно діючі акції та знижки для наших постійних клієнтів!

Контакти

  • Магазин "Чотири сезони" та адміністрація
  • (097) 515-23-83, (050) 363-75-61, (063) 903-64-95
  • lvivgun@fresh.com.ua (пошта для клієнтів)
  • Україна, 79024. м. Львів, вул. Промислова,53