Шаблоны joomla 3
ukenplru

SABATTI Falcon

224 Відгуки
Гладкоствольна рушниця SABATTI Falcon від італійського виробника з 400-літнім досвідом.
Виробник: Sabatti
Код товару: 7100
Ціна: 31 690 грн.

Опис товару:

 

Модель: Falcon
Калібр: 12
Тип ствола: Гладкоствольний
Кількість стволів: 2
Розміщення стволів: Вертикальне
Перезарядка: Перелом ствола
Патронник: 76 мм.
Чок: Мультичок
Приклад: Дерево
Довжина ствола: 71 см.
Довжина загальна: 114 см.
Вага: 3.15 кг.
Країна виробник: Італія
Гарантія: 12 місяців

 

 

 

Гладкоствольна рушниця з вертикально розташованими стволами і ручною перезарядкою від італійської фірми Sabatti. Назва FALCON означає "сокіл". Ця назва відображає і основне призначення рушниці - воно ідеально підходить для полювання на птахів. Компактність і мала вага цієї рушниці дозволяють використовувати його при полюванні в гірській місцевості і пагорбах. З особливостей рушниці Sabatti FALCON: рушниця має два спускових гачка, стволи вилиті з хром-молібденової сталі, внутрішня поверхня хромована. Затвор викуваний з нікель-хромового блоку,  поверхня ущільнена для захист від перегрівання. Приклад і цівка виготовлені з добірного горіха. Рушниця оснащено автоматичним ежектором (або екстрактором), збірка механічних частин проводиться вручну. Є автоматичні розділові відбивачі. На цівку і рукоять нанесені насічки для підвищення контролю над зброєю. Рушниці мають унікальну конструкцію, що працює точно і надійно. Це обумовлено як матеріалом виготовлення стволів, так і особливостями каналу ствола.

Компанія Sabatti ніколи не опускає планки якості, тому мисливські та військові стрілецькі рушниці користуються успіхом в більш ніж ста країнах світу. Зброя випускається серійно, а модельний ряд періодично поповнюється новими варіантами мисливських, спортивних або військових рушниць.

 

Залишити відгук
Ім'я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для товару
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

Чотири Сезони

Великий асортимент товару від відомих виробників та найнижчі ціни за гарантовану якість! Постійно діючі акції та знижки для наших постійних клієнтів!

Контакти

  • Магазин "Чотири сезони" та адміністрація
  • (097) 515-23-83, (050) 363-75-61, (063) 903-64-95
  • lvivgun@fresh.com.ua (пошта для клієнтів)
  • Україна, 79024. м. Львів, вул. Промислова,53