Шаблоны joomla 3
ukenplru

Browning MAXUS Standart кал. 12

121 Відгуки
Газовий двигун рушниці Browning Maxus забезпечує надійну роботу автоматики при використанні патронів з будь-якою масою дробу й пороху.
Виробник: Browning
Код товару: 3322
Ціна: 69 588 грн.

Опис товару:

 

Модель: MAXUS Standart
Калібр: 12
Тип: Напівавтоматична
Тип ствола: Гладкоствольний
Перезарядка: Газовідвідна
Ємність магазина: 4+1
Конструкція магазину: Підствольний трубчастий
Патронник: 76 мм.
Приклад: Дерево (горіх)
Довжина ствола: 76 см.
Вага: 3.2 кг.
Країна виробник: Бельгія
Гарантія: 12 місяців

 

Гладкоствольний напівавтомат Maxus - результат фундаментальної переробки флагманської моделі компанії Fusion Evolve. Новий дизайн, поліпшена ергономіка, оптимізована функціональність, підвищені технічні характеристики. Напівавтомат володіє всім набором традиційних для Browning фірмових якостей. Розповімо про основні. Система Speed ??Loading ™ дозволяє миттєво досилати в патронник вставлений в магазин патрон. Це заощадить власникові Maxus дорогоцінні секунди. Back Bore ™ Technology - особливого збільшеного діаметру каналу ствола - виражається в зниженні фрикційного стирання дробин об стінки ствола і деформації дробового заряду. Результатом стають підвищена швидкість заряду, найкраща кучність і різкість. У Maxus, по суті, створений новий газовий двигун, з поршнем, штоком, кільцем і пружиною, але тут була використана технологія Power Drive ™ Gas System. Активний клапан регулює кількість газів, необхідних для надійного перезарядження зброї. Завдяки цій особливості, зброя однаково стабільно працює як на легких 24 - грамових зарядах, так і 64-грамовим «Магнум». Змінена конфігурація затильника приклада, що знижує вплив віддачі на стрілка.

Залишити відгук
Ім'я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для товару
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

Чотири Сезони

Великий асортимент товару від відомих виробників та найнижчі ціни за гарантовану якість! Постійно діючі акції та знижки для наших постійних клієнтів!

Контакти

  • Магазин "Чотири сезони" та адміністрація
  • (097) 515-23-83, (050) 363-75-61, (063) 903-64-95
  • lvivgun@fresh.com.ua (пошта для клієнтів)
  • Україна, 79024. м. Львів, вул. Промислова,53