Шаблоны joomla 3
ukenplru

Browning Cynergy Hunter Grade 3

160 Відгуки
Мисливська рушниця Browning CYNERGY HUNTER Grade 3 калібр 12/76 є кращим вибором для будь-якого мисливця.
Виробник: Browning
Код товару: 94
Ціна: 109 022 грн.

Опис товару

Модель: Cynergy Hunter
Калібр: 12/76
Тип ствола: Гладкоствольний
Перезарядка: Перелом ствола
Ємність магазину: 2
Приклад: Горіх
Довжина ствола: 76 см.
Довжина загальна: 121 см.
Вага: 3.2 кг.
Приціл: Прицільна планка з мушкою
Країна виробника: Бельгія
Гарантія: 12 місяців

     

 

    

Стволи виготовляють з високоякісної сталі з можливістю стрільби сталевим дробом (клеймо "лілія" на стволі). Патронник і канал ствола хромовані для більшої стійкості проти корозії. Прицільні пристосування відкриті: вентильована прицільна планка з антибліковою рискою і мушкою.
Стволи Browning Cynergy Hunter Grade 3 12M76 InvectorPlus 12/76 випускаються з патронниками "Magnum" ("Магнум"), що дозволяє використовувати патрони з потужним зарядом для більш ефективного ураження цілі на великій відстані.                                         

Стволи, виготовлені за технологією Back- Bored, мають подовжений кульний вхід і збільшений діаметр каналу ствола 18,8 мм. Ця технологія дозволяє домогтися кращої кучності дробу за рахунок зниження тертя заряду об стінки каналу ствола. Зниження тертя, в свою чергу, дозволяє розвинути заряду більш високу швидкість, що збільшує різкість пострілу.
Цівка і приклад з пістолетною ручкою виконані з високоякісного горіха 3-го класу і оброблені маслом. Для зниження віддачі використовується гумовий затильник. На цівці і пістолетній ручці нанесена насічка з оригінальною текстурою, кріплення для антабок відсутні.
Використовується ударно-спусковий механізм з одним спусковим гачком. Вибір ствола для першого пострілу здійснюється спеціальним перемикачем на ресивері, цей же перемикач активує запобіжник.
для викидання гільз використовуються потужні ежектори;                                                                   - комплектується змінними дульними чоками Invector Plus: 0,0 (С), 0,25 (IC), 0,5 (М), 0,75 (IM), 1,0 (F);
 - комплектується кейсом Cynergy case

Залишити відгук
Ім'я
E-mail
Текст коментаря
Оцінка для товару
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

Чотири Сезони

Великий асортимент товару від відомих виробників та найнижчі ціни за гарантовану якість! Постійно діючі акції та знижки для наших постійних клієнтів!

Контакти

  • Магазин "Чотири сезони" та адміністрація
  • (097) 515-23-83, (050) 363-75-61, (063) 903-64-95
  • lvivgun@fresh.com.ua (пошта для клієнтів)
  • Україна, 79024. м. Львів, вул. Промислова,53