Шаблоны joomla 3
ukenplru
У Вас 0 товар(ів) у кошику
Сума
0.00 грн.

УМОВИ АКЦІЇ

НАЗВА АКЦІЇ– «Купон на знижку»;

ПРЕДМЕТ АКЦІЇ - «-15% на наступну покупку»;

3. ОРГАНІЗАТОР АКЦІЇ – ПП «Еліста-1» (надалі - «Організатор» )

4. МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ - Акція проводиться серед відвідувачів магазину «Чотири Сезони» за адресою: м. Львів, вул. Промислова, 53 та покупців інтернет-магазину www.gun.lviv.ua.

5. ПЕРІОД ВИДАЧІ КУПОНІВ - з «12» лютого 2018-го року по «27» лютого 2018-го року. 

6. ПЕРІОД ВИКОРИСТАННЯ КУПОНІВ - з «13» лютого 2018-го року по «28» лютого 2018-го року. 

7. УМОВИ УЧАСТІ У АКЦІЇ

Щоб стати учасником Акції, необхідно:

8. В період проведення Акції здійснити єдину покупку загальною вартістю 200 (двісті) грн або більше у магазині «Чотири Сезони» за адресою: м. Львів, вул. Промислова, 53, або інтернет-магазині www.gun.lviv.ua
9. Під час здійснення покупки отримати купон на знижку «-15%» від касира та пред’явити його при наступній покупці до 27.02.18р. При покупці в інтернет-магазині, покупець отримує номер купона і диктує його продавцеві при    наступній покупці.
10. В Акції бере участь весь асортимент товару, який представлений у магазині «Чотири Сезони» за адресою: м. Львів, вул. Промислова, 53, або інтернет магазині www.gun.lviv.ua
11. Фонд Акції обмежений та складає – 420 (чотириста двадцять) одиниць Купонів.
12. Щоб взяти участь у Акції необхідно виконати усі вищезазначені умови. 
13. Повернення або обмін купона на грошовий еквівалент не здійснюється.
14. Один Учасник Акції може використати лише один Купон на знижку.

15. Власник дисконтної картки від магазину «Чотири Сезони» може використати свою персональну знижку лише при першій покупці для отримання купону на знижку -15%. Під час покупки з купоном на знижку – 15%, персональна знижка клієнта не враховується і не сумується до загальної покупки.

16. Знижка -15% не застосовується до товарів, які продаються за зниженою ціною чи беруть участь в інших акціях.

ІНШІ УМОВИ
Беручи участь в Акції, його учасники погоджуються з Правилами Акції.
Учасники самостійно несуть усі витрати пов'язані із їх участю у Акції та отриманні знижки. 
Учасники Акції мають можливість отримати в результаті проведення Акції Знижки відповідності до умов, зазначених у цих Правилах.

17. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. ІНШІ ПОЛОЖЕННЯ

ОРГАНІЗАТОР не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на території проведення Акції, інші непідвладні контролю обставини.

ОРГАНІЗАТОР не несе відповідальність за неможливість Учасників скористатись правом на отримання Знижки через порушення та/або невиконання останнім умов та Правил Акції.
Якщо Учасник прийняв участь у Акції, не дотримуючись усіх її умов, то він не має права на отримання Знижки. 


ОРГАНІЗАТОР залишає за собою право змінювати період проведення Акції та/або змінювати ці правила Акції на власний розсуд, без попереднього повідомлення Учасників Акції та громадськості.

Учасник Акції, приймаючи участь в Акції, тим самим підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними.

Знижки надаються лише у разі виконання Учасниками Акції, що здобули право на отримання Знижки, усіх вимог передбачених цими Правилами Акції. Усі результати Акції є остаточні й оскарженню не підлягають. 

Фактом участі в цій Акції – Учасник Акції підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами Акції, достовірність наданої ним інформації та несе персональну відповідальність за достовірність наданої інформації (в т.ч. інформації щодо контактів з ним).

Порядок і спосіб інформування про умови Акції:

Інформування щодо Правил та умов Акції здійснюється за допомогою анонсування Акції та розміщення офіційних Правил та умов Акції на офіційному сайті ОРГАНІЗАТОРА, що знаходиться за посиланням: https://www.gun.lviv.ua

У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил та/або питань, що не врегульовані цими Правилами, остаточне рішення приймається ОРГАНІЗАТОРОМ відповідно до вимог чинного законодавства України та укладених угод. При цьому рішення ОРГАНІЗАТОРА для Учасника Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

Порушення Учасником цих Правил або відмова Учасника від виконання цих Правил автоматично позбавляє його права на одержання Знижки.

 

Чотири Сезони

Великий асортимент товару від відомих виробників та найнижчі ціни за гарантовану якість! Постійно діючі акції та знижки для наших постійних клієнтів!

Контакти

  • Магазин "Чотири сезони" та адміністрація
  • (097) 515-23-83, (050) 363-75-61, (063) 903-64-95
  • lvivgun@fresh.com.ua (пошта для клієнтів)
  • Україна, 79024. м. Львів, вул. Промислова,53